Obserwatorzy

trwa inicjalizacja, prosze czekac...shoutbox

Mój sklepik

Mój sklepik
Zapraszam-mój sklepik

środa, 30 grudnia 2009

Kolejne drobiazgi
I kilka kolejnych ozdób świątecznych chyba jeszcze nie ostatnich.Szkoda,ze przez Picasso można wrzucać po 4 fotki wrzuciłabym na raz i byłoby z głowy.
Posted by Picasa

poniedziałek, 28 grudnia 2009

Dalej światecznie
że fotki zazwyczaj robione na ostatnią chwilę i póóóózno w nocy ,wiec oświetlenie sztuczne nie zawsze bylo wystarczajace.
Posted by Picasa

Ozdoby świateczne
W tym roku w zasadzie nie mialam robić żadnych ozdób,bo z wiadomych wzgledow nie wybierałam sie za żaden kiermasz świateczny.Ale że znalazły się osoby na nie chętne za co dziekuję,dziergałam je z wielką radością i satysfakcją, a musze dodac,że w obecnej sytuacji dzierganie to dla mnie wyjątkowy ''odstresacz''.
Wiem ,że tu zaglądacie ,więc tym bardziej jestem dumna i wdzięczna!!!!
Kolejna porcja ozdób w następnym poście.
Posted by Picasa

środa, 23 grudnia 2009

Swetrzysko


Swetrzysko tylko dlatego,że jest duże ,na słusznej budowy pana.
Włóczka to dawna pięcioskładnikowa(robiłam taką,bo taka ówcześnie była,w czasach licealnych pod koniec lat osiemdziesiątych).Robi się z niej przyjemnie tym bardziej ,że robiłam podwójną nitką,ale wzorek według zaleceń zamawiającej dla mnie dość monotonny .Miałam robić dość ściśle,więc użyłam drutów 2i 2,5 zeszło 70 dag włóczki .Robiło się nawet dość milo  i niech się dobrze nosi nowemu właścicielowi!

wtorek, 15 grudnia 2009

Zapisałam się ...

Lacrima oglosiła kolejne candy tym razem ''candy z sercem''zapisałam się choć istnieje małe prawdopodobieństwo,że i tym razem los się do mnie uśmiechnie,ale upominki kusza...

poniedziałek, 14 grudnia 2009

Firaneczki

Firanki lub zazdrostki choć nie mają typowych dla zazdrosek dziurek u góry.Dla mnie to obojetne,bo takie było zamówienie a właściwego przeznaczenia nie znam.Wymiary to 47-29cm,nici to kordonet5,szydełko nr1.
Posted by Picasa

sobota, 12 grudnia 2009

Dziwny kwiat

Coprawda zrobilam go na początku pazżdziernika ,ale dopiero teraz przypomnialam sobie o fotkach.Dziwny ,bo bez nazwy i zrobiony z drucików oraz kolorowych włóczek.Pomysł zaczerpniety dzieki umiejetnosciom Beaty-24 z Forum u Maranty.Z wykonaniem długo zwlekałam z bardzo prostych wzgledów ,po prostu nie posiadałam i nigdzie nie mogłam zdobyć odpowiednich drucików,a nie posiadam znajomych np.w warsztacie samochodowym ,gdzie takie mogły by być ewentualnie zbyteczne. Zabawa przednia i jak tylko znajdę czas zrobię inne.

Posted by Picasa

piątek, 11 grudnia 2009

Sukienka


Sukienka dawno gotowa i już u swojej właścicielki ,kolor tu wyszedł przekłamany ,jest to ciemny granat. Nawet ładnie wyszla trochę tylko za mały dekolt zrobilam ,no cóż w razie potrzeby poprawię .Sukienka podszyta jest granatowa satyną-w bok wszyłam suwak ,aby wygodniej było ją można założyć. ,dla przejrzystosci wzoru podłozyłam żółtą tkaninę .
Zużyłam prawię 50 dag granatowej Perle 5,szydełka 3i 3.5

Dawno nic nie wstawiałam i ileż się dziś natrudziłam ,aby dorzucić tu fotki wrrr,picasso-3 wogóle nie chciał ich tu dorzucić -mam tylko nadzieje,że nie namieszałam nic w programie.

czwartek, 10 grudnia 2009

I znowu dziękuję ...
..tym razem za zaległe wyróżnienia ,przepraszam,że tak późno,ale znacie moja sytuację...
Po raz kolejny otrzymałam wyróżnienie ,,miej oko na tego bloga,, od bean.
Drugie a własciwie drugie i trzecie wyróżnienie przyznała mi moja wspaniała koleżanka z 2owieczki
Z wszystkich wyróżnień jestem dumna i czuje się nagrodzona ,choć ostatnio nowych fotek mało,ale prace są i nowe fotki wkrótce.Beatko,Heniu BARDZO dziękuję za te wyróżnienia.
Ponieważ uplynęło sporo czasu od ich przyznania nie wskazuję konkretnych osób,ale proszę się częstować ,zwłaszcza osoby tu zaglądające i będące u mnie w zakładkach (ich adresy blogowe)

wtorek, 8 grudnia 2009

Dziękuję!!!

Kochani bardzo,bardzo DZIĘKUJĘ za komentarze pod moim ostatnim postem.Wspierające,pocieszające i te bardziej osobiste z Waszymi równie tragicznymi przeżyciami.Kiedy tu zaglądałam ze łzami w oczach czułam Waszą bliskość...
Dziękuję również wszystkim ,którzy się do mnie odezwali w tych trudnych chwilach czy to tu ,czy na NK ,sms,mailem czy dzwoniąc do mnie ,bardzo to mnie wspierało,a wiem jak trudno zdobyć się wtedy na jakikolwiek gest...