Obserwatorzy

trwa inicjalizacja, prosze czekac...shoutbox

Mój sklepik

Mój sklepik
Zapraszam-mój sklepik

piątek, 29 kwietnia 2011

Myszki trzy...

Myszki trzy i dwie krolisie zaczęte jeszcze sporo przed świętami i skończone tuz przed nimi.Jeszcze kilka takowych do skończenia zostało,no muszę się wziasc za nie ...

czwartek, 28 kwietnia 2011

TAKIE TAM

moje pierwsze jajka ozdobione decu choć tak nie do końca ,bo robione z tego akurat miałam w domu a zakupów jeszcze nie poczyniłam dla tej techniki.Tak wiec jajka styropianowe obklejone motywami z serwetek akurat takich jakie posiadałam,efekt marszczenia jest celowy,lakierowane lakierem w sprayu ,bo taki akurat posiadałam.

środa, 27 kwietnia 2011

Zaległosci poświąteczneJeszcze zaległości pozostałe po świętach a pokazane dopiero teraz,czyli stroiki.
Cos się jeszcze pewnie zaległe znajdzie ,ale to zobaczymy...
Posted by Picasa

czwartek, 21 kwietnia 2011

Baranki raz jeszcze


Tym razem z białej i ecri włoczki oraz trochę zielonej i brązowej ,nie usztywniane ja nazywam je miękkie i giętkie.Moga służyć jako samodzielna ozdoba lub można założyć je oczywiście na jajko wielkanocne.

Zawieszki ''jajeczne''...

...znaczy się przypominające kształt jajka,do wyboru ,do koloru-wykonane z różnych gatunków kolorowych kordonków..
Dla chetnych jeszcze schemacik,zamieszczony wcześniej u Antoniny.

wtorek, 19 kwietnia 2011

Kurki


Kilka kurek powstało i dwie sierotki zajęcze ,robione tak na probe ,podobne jakie robi np.Janeczka choć ja inne łebki zrobiłam.-jeden jest pusty w środku a drugi wypełniony runem.
Dziękuję wszystkim za odwiedziny i komentarze.Pozdrawiam!

poniedziałek, 18 kwietnia 2011

Baranina

Tak dziś jak to napisała Delfina baranina ,ja bym dodała jeszcze baranina twarda lub inaczej stała ,czyli z masy solnej.I to właśnie za sprawa Delfiny ,która na swoim blogu umieściła kursik jak je robić,spróbowałam i jakoś poszło choć nieco nieudolnie ,ale pierwsze koty na ploty...czwartek, 14 kwietnia 2011

Koszulki na jajka

No i są pierwsze ozdoby wielkanocne -koszulki na jajka różnokolorowe wykonane z kordonków .Kolejne ozdoby schną lub czekają na wykończenie a następnie pokazanie tu właśnie ,ale to już niebawem...

piątek, 8 kwietnia 2011

Zaleglosci...

Trochę mocno zastarzałych ,ale i bieżących zaległości.Otóż po raz kolejny brałam udział w WOSP za ten udział jak każdy otrzymałam podziękowanie-jest to bardzo mile.Również za udział otrzymałam zaproszenie na dzień wolontariusza na koncert ,gdzie byli miejscowi wykonawcy ,ale oczywiście hitem był koncert KASI KOWALSKIEJ.OJ  BYŁO NA CO POPATRZEĆ ,BO CAŁY KONCERT BYŁ NIEZMIERNIE WIDOWISKOWY .
Więcej fotek można obejrzeć TU
i TU    CHOĆ NIE Z SAMEGO KONCERTU
i jeszcze TU

wtorek, 5 kwietnia 2011

Od Izy

Kilka dni temu dostałam od Izy piękne tkaninki,z pewnością się przydadzą,bo wykorzystam je szyjąc tildowe maskotki.Izo bardzo,bardzo Ci dziękuję!!!