Obserwatorzy

trwa inicjalizacja, prosze czekac...shoutbox

Mój sklepik

Mój sklepik
Zapraszam-mój sklepik

wtorek, 29 maja 2012

Historia pewnej sukienki
Otrzymałam zamówienie na dorobienie do gotowej sukienki mini rękawków i trójkąta do wypełnienia dekoltu.Kolor brąz ciężki do dostania ,wiec wybrałam kolor naturalny i takie tez zrobiłam wstawki jednak wydawały mi się dość ciężkie i geste jak do letniej sukienki i z cieńszych nici czarnych dorobiłam kolejne wstawki i w takiej postaci odebrała klienta.Zabrałam i jasne wstawki i zostało na tym ,ze właścicielce bardziej podobają się jasne i już sama podjęła się je sobie wymienić.

czwartek, 17 maja 2012

Summit


Zrobiony nawet nie pamiętam kiedy,ale kilka miesięcy temu ,blokowanie jednak doczekał się dopiero teraz i po raz pierwszy zrobiłam to na balustradzie balkonu -fajny pomysł i szybko schnie.Wykonany z Himalaya Kaszmir ,kolor mlecznej czekolady,zużycie  ok.13  dag,druty nr 4,5.
Wybaczcie za nie odwrócenie fotek,ale komp czeka format i wrzucam droga pokrętna a tu nie wiem jak to zrobić.

poniedziałek, 14 maja 2012

Koraliki i prosba

Nauczyłam się dzięki koleżance Jadzi robić sznury igłowe ,zrobiłam kilka bransolet,ale nie mogę nigdzie znaleźć odpowiednich rozmiarów końcówek do nich ,zamówione okazały się za małe .Proszę podzielcie się informacja ,gdzie takie kupujecie będę bardzo wdzięczna za informacje.
 alicja1119@gmail.com

wtorek, 8 maja 2012

Wyróżnienie

Kilka dni temu zostałam wyróżniona przez Lawendowa Krainę Robotek  jestem bardzo zadowolona i serdecznie za nie dziękuję.Wyróżnienie ma swoje zasady podać 7 prawd o sobie i przekazać 15 blogom.Ja pierwsza część wykonam ,druga ze względu na opóźnienie pominę -wybaczcie.

7 prawd o mnie:
-kocham psy
-uwielbiam herbatę
-jestem zwolenniczka ciepła,słonka
-lubię swoje robotki i wyzwania z nimi związane
-hmmm uzależniona od czekolady
-szanuje   ludzi z pasja i rozmowy z nimi
-cenie domowe ciepło a czasem lubię pobyć sama...

Serwetki

Jakis czas temu zostałam poproszona o zrobienie serwetek z włóczki dla jakiejś uczennicy.Wydaja się małe ,ale takie nie są średnica ich to ok.25 i 35 cm