Obserwatorzy

trwa inicjalizacja, prosze czekac...shoutbox

Mój sklepik

Mój sklepik
Zapraszam-mój sklepik

czwartek, 29 listopada 2012

Koty,myszki i szczurek-tildyOstatnio miałam poważną awarie komputera co znaczy brak dostępu przez dłuższy czas co zaowocowało...szyciem tild .Dzis kocio i ''myszkowo'',ale uprzedzam to dopiero początek w ich pokazywaniu-jest ich cala masa ,bo zatęskniłam już za ich szyciem.

środa, 14 listopada 2012

Ero-zamowienie

Takie właśnie mialam zmowienie,wykonac bielizne damska plus pończoszki i męskie stringi.Wszystko wykonane z kordonka Maja 5 i 8 (pończochy z cieńszego)i ozdobione podwójną nitka himalay kaszmir -trochę wyczesanej dla uroku..Podobało się a to już cieszy.
EDIT
Zapomniałam dodać,ze do zamówienia dołożyłam  gratis w postaci bransoletki z koralików.

wtorek, 13 listopada 2012

Golfiki dwa
Wykonane na zmówienie .Czarny wykonany z 2 nitek-kocurek i druga dosc gruba zagraniczna włoczka,ale posiałam niestety banderole i nie pamiętam,zielony zrobiony z 3 nitek-2 nitki Angory Ram i 1 nitka to kocurek .
Oczywiscie schemat golfiku od 2 owieczek

czwartek, 8 listopada 2012

Tild kilkaAkcja KUPUJMY POLSKIE REKODZIELO!

Akcja - Kupujmy nasze rękodzieło

Akcja "Kupujmy nasze rękodzieło" ma na celu przypomnieć wszystkim, żebyśmy pamiętali o rodzimych wytwórcach, wspierali nasz krajowy rynek i kupowali przedmioty od naszych polskich rękodzielników - czyli przedmioty oryginalne, wartościowe, artystyczne, wykonywane często w pojedynczych egzemplarzach.
Pamiętajmy o artystach, twórcach, którzy poświęcili wiele czasu na to, żeby poznać daną technikę, nauczyć się jej, poświęcają czas, żeby stworzyć coś niepowtarzalnego, nietuzinkowego, pięknego i DOKŁADNIE WYKONANEGO, nie okupionego pracą małych rączek...
Basta chińszczyźnie - kupujmy nasze rękodzieło!
Chcemy Was zarazić tą akcja, prosić, żeby ten, kto chce, kto się z tym zgadza, podał dalej. Możecie, a wręcz prosimy Was o kopiowanie tego obrazka i tekstu powyżej i wklejania na swoich blogach.
Mówcie o tej akcji swoim znajomym, zmieńmy mentalność Polaków.
Nie jest to pierwsza taka akcja, ale warto takie myślenie promować, prawda?
projekt graf. RuthraAkcje zapoczatkowano na blogu PRACOWNIA MOKOSZY