Obserwatorzy

trwa inicjalizacja, prosze czekac...shoutbox

Mój sklepik

Mój sklepik
Zapraszam-mój sklepik

sobota, 25 maja 2013

Noc muzeum w Kutnie


Noc w muzeum w Kutnie juz za mna ,było wiele atrakcji i duzo osib odwiedzajacych a to mile.Ja mialam rowniez swoje ''tildowe '' warsztaty i bylo mega sympatycznie i duzo dzieci z rodzicami pracujacych wspolnie nad ozdabianiem uszytych prze ze mnie zabawek.A byly to glownie misie,ale rowniez myszki,koty klamkowce,smok,ptaszek itp.Fotki oczywiscie robilam ,ale jak poprzednie aparatem bez karty i tu najbardziej ubolewam,bo robilam kazdemu dziecku fotke i mialam tu pokazac  a teraz nie mam czego za co przepraszam zainteresowne osoby..
Dwie zamieszczone fotki sa stad i są własnością muzeum,nie są mojego autorstwa,można tam obejrzeć wszystkie fotki z NOCY MUZEUM w Kutnie.

czwartek, 23 maja 2013

TorebkaZamówiona przez koleżankę dla mamy na ;;Dzień Matki,miałam wzór i zadanie odwzorowania starej torebki.Fotki mam dzięki koleżance,dziękuję Lidzia,sa jej autorstwa ,bo ja taka bystra wrrr,ze robiłam fotki a jakże,ale bez karty pamięci w aparacie.

wtorek, 21 maja 2013

Małe aniołki-tildy


Małe aniołki szyte na zamówienie,na szybko zrobiłam szablon i powstały maluchy ok 8 cm wysokości.Skroiłam ich więcej,wiec powstana i kolejne.

środa, 15 maja 2013

Kołnierzyk


Kołnierzyk szydełkowy wykonany z nici Maja8 szydełko 1,4..
Wybaczcie,ze tak mało pisze ostatnio,ale nadmiar obowiązków mnie wzywa.Dziękuję,ze tu zaglądacie i komentujecie.Pozdrawiam!

czwartek, 9 maja 2013

Parasol
Wykonany na zamówienie,nici o nieznanej mi nazwie z racji zagubienia banderoli,wyglądają jak supreme,zakupiłam je na allegro,szydełko Tulip 2,1