Obserwatorzy

trwa inicjalizacja, prosze czekac...shoutbox

Mój sklepik

Mój sklepik
Zapraszam-mój sklepik

wtorek, 30 listopada 2010

Tildowy miśUszyłam misia podobnie jak poprzedniego z wełenki tylko w kolorze ciemnym grafitowym .Ale tego ubrałam ,bo wyszedł chudzielec a w ubranku wygląda dużo lepiej.A jako,ze dziś Andrzejki niech to będzie ANDRZEJ.

WYGRANA W CANDY

Niedawno wygrałam pocieszajkę w candy u Giny i oto już doszła .Jest pięknie pachnąca w uroczym woreczku i karteczka -Kingo BARDZO CI DZIĘKUJĘ .Prezent już ma swoje miejsce.

poniedziałek, 29 listopada 2010

Gesi bukiet?


Co prawda teraz nie sezon na takie ozdoby ,ale miałam już przygotowane,wiec szybko dość z szyciem poszło.Kolorowe na patyczkach mogą  np. ozdabiać kwiatki doniczkowe

Guzikowo

Niedawno Ela ogłosiła,że chętnie podzieli się z kimś guzikami-zgłosiłam się i w piątek już przesyłka była .Guziczki urocze przydadzą się do tildowych stworzonek a do tego jeszcze kilka przepisów na kartach.Elu bardzo,bardzo DZIĘKUJĘ!!!

piątek, 26 listopada 2010

AniołkiTak ,tak czas ozdób Bożonarodzeniowych czas zacząć,oto pierwsze aniołki małe ok 7cm,średnie ok 12 cm i sopelki.Wszystkie wykonane z różowego Perle 8 otrzymanej wcześniej w paczce od Xhaftix-jeszcze raz dziekuje.A jeden biały aniolek wykonany z białego Filo di scozia.

Drobiazgi

Takie tam drobiazgi tym razem słuchawki obrobione na fioletowo ,bo były wściekło-żółte i wreszcie koszyk doczekał się pokrowców ,aby nic sie nie zaciągało a sa w nim moje tildowe szyjątka ,teraz maja wygodnie.

sobota, 20 listopada 2010

MINĄL ROK...

...ODKĄD ODSZEDŁ OD NAS MÓJ KOCHANY TATO.....DŁUGO ...A JAKBY TO WCZORAJ BYŁO....BOLI -CHYBA JESZCZE BARDZIEJ,DLACZEGO TAK MUSIAŁO BYĆ?.....TĘSKNIĘ ZA TOBĄ TATO!

czwartek, 11 listopada 2010

Koniki dwa

Ipowstały dwa kare koniki z irchy -wygladaja super prawie jak naturalne ,chyba tylko kolor siodełka ógłby byc w innym kolorze ,ale pomysle jeszcze czy zmienic.
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA RADY DOTYCZĄCE MISIA BARDZO MI SIĘ PRZYDAWAŁY .POSTANOWIŁAM,ZE ZOSTANIE ON TAKI JAKI JEST I NIECH NAM PRZYPOMINA SWA SKROMNOŚCIĄ DZIECIŃSTWO.

Na bal

Na bal andrzejkowy ,który organizuje Makneta wysłałam trochę drobiazgów i mam nadzieje,że się przydadzą i znajdą nowych właścicieli.To długie czarne co nie zmieściło się na fotce to szyte korale.

niedziela, 7 listopada 2010

Znowu szyłam
Powstał mis z wełnianej szarej tkaniny a jego wysokość to prawie 40 cm ,nie ubierałam i nie ozdabiałam go za bardzo takie było moje założenie,ale może lepiej by się prezentował ubrany i ozdobiony-jak myślicie ?uwagi mile widziane!
Serduszka z dżinsowej tkaniny ozdobione bawełnianą koronką w kolorze ecri i sznurkiem

środa, 3 listopada 2010

Schematy 13

Pokrowce

Siostra cioteczna przywiozła mi sporo pociętych małych kawałeczków różnych dżinsów i wymiary na  3 poduszki na kanapę.Przyznaje nie lada wyzwanie,bo i wielkość i faktura i kolor kawałków rożne,wiec za bardzo nie udało się żadnego wzoru ułożyć ,ale pokrowce wyszły ,w środku podszewka i na suwaki.Zobaczymy czy się spodobają?