Obserwatorzy

trwa inicjalizacja, prosze czekac...shoutbox

Mój sklepik

Mój sklepik
Zapraszam-mój sklepik

środa, 28 lipca 2010

Szczęście

Zobaczcie jakie szczęście mnie spotkało .W niedziele na blogu xhaftx  ogłosiła,że odda w dobre ręce włoczki ,zgłosiłam się spełniłam warunki i w poniedziałek rano okazało się ,że miałam szczęście .A we wtorek już paczka była u mnie ,ale jaka paczka same zobaczcie-pełno cudownych włóczek ,radości nie ma końca nawet za codzienne obowiązki trudno mi się zabrać -muszę się tym wszystkim nacieszyć i porobić plany ,ale chusty pewnie będą i szale.XHAFTX JESZCZE RAZ BARDZO,BARDZO SERDECZNIE CI DZIĘKUJĘ SPRAWIŁAŚ MI NAPRAWDĘ OGROM RADOŚCI!!!11 komentarzy:

 1. Jest się czym cieszyć. Śliczności dostałaś. Gratuluję! To już ani chwili bez dziergania nie będziesz miała. Dłuuuuugiej doby życzę.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Znając cię wiem że dobrze wykorzystasz te skarby.

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję...teraz tylko dziergać...pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję - już widzę jak pięknie spożytkujesz te niteczki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. no nic tylko pogratulowac :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję Szczęściaro ;-))

  OdpowiedzUsuń
 7. No to się porobiło!Stracimy Ciebie jako blogowiczkę, bo mając takie włóczki - już na nic nie będziesz miała czasu! Serdecznie gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 8. życzę udanych wyrobów z tej ilości włóczek....oby sprawiły Tobie radość w tworzeniu a nam przyjemnośc w oglądaniu...twoja doba musi być podwojona abyś z planami nadążała z wykonaniem...powodzenia Wanda

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakie skarby dostałaś .GRATULUJE.

  OdpowiedzUsuń